Sari la conținut
Utilizator existent? Autentifică-te  

Autentificare

Înregistrare

Model cerere parteneriat server

xSaG

Postări Recomandate

• SysOp

Salutări,

Am implementat aceast program din simplul fapt pentru că vrem servere de calitate pe această comunitate! Dorim ca serverele de calitate să fie cât mai evidențiate prin sigla ”parteneriatului” făcut cu acest forum. 

Oricine este binevenit să ia parte la acest program, dar ca să te poți înscrie trebuiesc îndeplinite următoarele reguli:

Serverul Dvs. trebuie să fie online de cel puțin 30 (de zile)

Prezentarea serverului trebuie să fie una foarte bine detaliată, cu cât mai multe imagini prezentative, videoclipuri...

Echipa serverului trebuie să fie activă în subiectul postat (exemplu: Update-uri postate de pe server, anunțuri evenimente, răspunsuri către jucătorii care lasă reply în topicul respectiv (răspunsuri care trebuiesc formulate cât mai corect gramatical și cu bun simț!))

Serverul trebuie să aiba un server de DISCORD obligatoriu! (ca platformă de contact și contact cu jucătorii, etc)

Dacă serverul este acceptat în program, link-ul SOURCEMOD.RO trebuie să apară obligatoriu pe server!

Model cerere:

IP server:
DNS server: 
Discord server:
Contact Owner:

Link spre comentariu
  • xSaG a schimbat titlul în Model cerere parteneriat server
  • xSaG a setat ca important acest subiect
Vizitator
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

Parteneri

Despre Noi
⠀⠀⠀SourceMod România este un forum unde puteți găsi resurse pentru a vă crea cel mai bun server bazat pe SM, în special de CS:GO. Avem modele 3D, plugins, addons și multe altele! Suntem dezvoltatori și o comunitate de entuziaști!
⠀⠀⠀Forumul a fost conceput deținătorilor de servere ce au la bază SourceMod, în special pentru serverele de CS:GO. Prin urmare, oricât de naivă și stupidă ar fi întrebarea ta în opinia ta, crede-mă, nu este așa. Cel mai important, nu ezitați să întrebați și în nici un caz nu renunțați...
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.